LORD SERVİS olarak  her marka ve model araca hizmet verebilecek, uzman ve teknolojiyi kullkanmayı prensip edinmiş personelimiz ile  en uygun koşullarda hizmet vermeyi bir görev biliyoruz.

Her marka aracınıza tek noktadan hizmet, Yedek parçada LORD SERVİS uzmanlığı, Güvenilir uzman ekip, Doğru teşhis ve doğru ücret.

PERİYODİK BAKIM

Bir tamirhane görünümünden uzak, kurumsal standartlara uygun davranan servis ağımız üretici firma garantisi dolmuş her marka aracın tampondan tampona bakım ve onarımını en iyi şekilde yapmaktayız.

 

LORD SERVİS  olarak Teknolojiyi ön planda tutularak, araç arızalarının tespitinde ve giderilmesinde Araç Markalarının en son Test Cihazları kullanılmaktadır.

 

Periyodik bakım; araba sahibi olan kişilerin araçlarını araç kilometresi veya kullanım süresilerine bağlı bir şekilde düzenli olarak bakım yaptırmasıdır.

 

Bakım dönemleri arabanın dizel ya da benzinli olmasına göre değişir. Benzinli olan araçlar 10 000 km de bir bakım yaptırılmalıdır. Dizel olan araçlar ise 15 000 km de bir bakım yaptırılmalıdır.